Brendan Tilson sa pripája ku TRILOGIQ USA ako podpora obchodnej expanzie

Spoločnosť TRILOGIQ rozširuje svoju obchodnú a marketingovú prítomnosť o nové pobočky v Texase a Georgii. Obchodný riaditeľ Brendan Tilson bude dohliadať na rozvoj podnikania a prináša jedinečné odborné riešenia spoločnosti na nové trhy v Južných a Východných štátoch.

BRENDAN TILSONSpoločnosť TRILOGIQ pomáha firmám zvyšovať produkciu, znižovať množstvo odpadu a vytvárať lepšie pracovné prostredie a to podporou implementácie princípov Lean Manufacturingu ( ako sú napríklad kontinuálne zlepšovanie procesov ) a dodávaním modulárnych riešení na kľúč.
S viac ako desiatimi rokmi praxe v oblasti riadenia predaja a marketingu prináša Brendan impozantné skúsenosti z mnohých odvetví, ktoré umožňujú prínosné vzťahy s klientami vo výrobe tovarov dlhodobej spotreby.

Brendan sa v októbri 2016 presťahoval do súčasnej pozície z postu Country Managera pre spoločnosť TRILOGIQ Australia a Nový Zéland v Melbourne, Austrália, urobiac týmto významnú osobnú i profesionálnu cestu.

“Zotrval som v spoločnosti Trilogiq, pretože prijali a neustále prijímajú zmeny a zavádzajú inovácie. Presťahovanie z Melbourne v Austrálii do Houstonu v Texase bolo príležitosťou, ktorú môže poskytnúť iba skutočne globálna spoločnosť. Rozhodnutie o presťahovaní bolo jednoduché; Rozsah príležitostí v USA je obrovský. Zákazníci sa neustále vyvíjajú a majú ochotu uskutočniť zmenu – čo je práve miesto, kde naša spoločnosť môže pridať najväčšiu hodnotu. Tiež som mal veľkú podporu mojej manželky, ktorá bola šťastná, keď sa ku mne pripojila v tejto život meniacej skúsenosti.

“Premiestnenie do USA mi poskytlo príležitosť zorganizovať si svoj život; nie ďaleko od toho, čo zažívajú moji zákazníci prechádzajúci metodikou LEAN s implementáciou 5S. Pred sťahovaním som pri prehliadke svojich osobných vecí zistil a bol som prekvapený, koľko položiek som mal, a koľko z nich som dlhú dobu alebo vôbec nepoužíval; A v tomto prípade som nemohol odôvodniť presun alebo odoslanie do prechodného skladu. Aké veci som naozaj potreboval k životu a čo by mohlo byť zlikvidované? Osobná organizácia bola skvelým výsledkom presťahovania, nad ktorým som pôvodne neuvažoval.

Ďakujem všetkým členom teamu Trilogiq“

Počas svojich desiatich rokov v TRILOGIQ Austrália a Nový Zéland, Brendan riadil predaj, marketing, prevádzku, HR a mnoho ďalších funkcií v rámci podnikania. Úzko spolupracoval so zákazníkmi z oblasti letectva, automobilového priemyslu, citlivej výroby, zdravotníckych pomôcok, potravín, farmaceutických výrobkov a maloobchodu. Jeho rozsiahla skúsenosť, energia a vášeň pre riešenie problémov zákazníkov ho robia silným prírastkom do amerického tímu. „Ľudská osobnosť”, Brendan sa teší na spoznanie zákazníkov spoločnosti TRILOGIQ – starých i nových.

Spojenie s Brendanom:
email btilson@trilogiqusa.com
Linkedin 

 

Categories:Novinky