Ľubovoľný tvar, akákoľvek veľkost

Stavanie modulárnych aplikácií zvýši vašu schopnosť zvládnuť položky ľubovoľného tvaru a veľkosti počas procesov na výrobnej linke.

 

TROLLEYS TO HANDLE ANY SHAPE AND SIZE
Vozíky postavené tak, aby zvládli všetky tvary a veľkosti na výrobnej linke

Zvláštne a neobvyklé tvary, veľké a ťažkopádne predmety môžu byť dopravované efektívne a bezpečne vo výrobných, distribučných a servisných prostrediach pomocou prispôsobivých vozíkov vytvorených pomocou stavebnicového systému Graphit.

 

Vozíky môžu byť zostavené v takmer ľubovoľnej konfigurácii a byť priradené ku konkrétnej aplikácii pomocou širokej škály štandardných výmenných komponentov.

 

Aplikácie môžu byť upravované veľmi rýchlo akonáhle sa zmenia požiadavky na manipuláciu za použitia jednoduchých nástrojov a s malou alebo žiadnou dodatočnou kapitálovou investíciou. To z nich robí ideálne riešenie pre manipuláciu s predmetmi, kde sú adaptabilita, flexibilita a efektivita nevyhnutné pre podporu tých najlepších postupov a zlepšenia výkonu.
Široká škála komponentov GRAPHIT, držiaky kolies a doplnkov môžu byť zostavené do ľahkých a manévrovateľných vozíkov, ktoré poskytujú vyššiu efektivitu, flexibility a nižšie náklady ako u porovnateľných zariadení vyrobených zo zváranej ocele a podobných materiálov.
Všetky komponenty sú úplne a ľahko opakovane zameniteľné, čo znamená, vozíky možno meniť, upraviť alebo prestavať kedykoľvek akonáhle sa zmenia podmienky pre zaobchádzanie s nimi. To pomáha zaistiť, aby užívatelia mohli udržiavať manipulačnú účinnosť a zároveň chrániť svoje počiatočné investície skrze výrazné predĺženie pracovného života aplikácií.
Trilogiq poskytuje riešenia štíhlej výroby, ktoré pomáhajú dodávať first-in-first-out zásoby počas celého výrobného procesu. Riešenia môžu byť ľahko zmenené alebo rýchlo prekonfigurované pre splnenie stále sa meniacich dopytov a požiadavok.

 

Ponúkame kompletný sortiment poradenstva, projektového manažmentu, dizajnu, stavby a dodávok komponentov.

Kontaktujte nás ak sa chcete dozvedieť viac.