Navrhnite si riešenia Online na GRAPHIT.com

Configure Solutions Online at GRAPHIT.com | TRILOGIQ GROUP – Modular Solutions for Materials Handling

Trilogiq určuje nové štandardy návrhom špičkového vizualizačného nástroja spojeného s elektronickým obchodom

Už takmer 30 rokov navrhujeme riešenia na mieru pre manipuláciu s materiálmi spolupracujúc s výrobnými spoločnosťami svetovej triedy. Tradičné projekty často vyžadujú priamu návštevu závodu, konzultáciu s inžinierskymi tímami a nutnosť prejsť viacerými levelmi nákupných oddelení, než sú skutočne dotiahnuté do konca.

Aplikácia odborných znalostí na jedinečný scenár je a vždy bude kľúčovou súčasťou našej pridanej hodnoty. Pri veľkých alebo komplexných projektoch je to najvhodnejší spôsob riešenia.

Existuje však aj časť projektov obsahujúcich jednoduché riešenia, ktoré sú v súlade s jednoduchou šablónou či štandardom – ale s rozmermi na mieru a rôznymi možnosťami.

GRAPHIT.com využíva najmodernejšiu webovú technológiu, ktorá umožňuje užívateľovi vizualizovať a prispôsobiť si tieto “štandardné” riešenia. Poskytuje okamžite informáciu o cene a umožňuje používateľovi vidieť, ako vyzerajú rôzne riešenia, či zdieľať ich s kolegami. Po dokončení riešenia je možné ho objednať prostredníctvom jednej z našich pobočiek alebo priamo cez web (od polovice novembra).

GRAPHIT.com Vám umožní rýchlo a jednoducho poskytovať jednoduché riešenia za veľmi prijateľné ceny. Vhodne dopĺňa naše hlavné zameranie a to návrh riešení na mieru a je veľmi užitočné pre interné tímy Vašej spoločnosti vo fáze plánovania.

VÝHODY

  • Realistický, podrobný 3D pohľad na riešenia
  • Presné prispôsobenie rozmerov a materiálových možností
  • Jednoduché a intuitívne použitie
  • Okamžitá informácia o cene a plnohodnotné technické parametre

 

Radi by sme počuli, čo si myslíte o GRAPHIT.com, a mohli tak pokračovať v jeho zdokonaľovaní a zlepšovaní.

Začať Konfigurovať Hneď