Perfektný model v spracovateľskom priemysle

A RANGE OF KITTING TROLLEYS

Ušetrite čas pri spracovaní dielov a eliminujte výrobné omeškania tým, že vytvoríte dokonalý model pre váš proces.

Kitovacie vozíky sú obzvlášť vhodné do výrobných montážnych a servisných priestorov. Postavené presne v zmysle požiadavok v zmysle definovanej úlohy, umožňujú naše vozíky pracovníkom zhromaždiť všetky diely a súčiastky potrebné pre výrobný proces a vytvoriť súpravu všetko na jednom mieste pre efektívnejšiu montáž. Zostavy jednotlivých zložiek sú uložené spoločne na nazákazku vyrobených vozíkoch, úrovne zásob sú vždy viditeľné kvôli kontrole a riešeniiu nedostatkov bez zbytočného omeškania.

KITTING TROLLEY EXAMPLESkladový manipulanti môžu vybrať a napĺňať vozíky podľa potreby, na dokončenie sád dielov a súčiastok, ako sú definované v rámci procesu a sprístupňujú ich v miestach ich použitia na výrobnej linke. Čas potrebný na spracovanie dielov je znížený a výrobné oneskorenia kvôli dostupnosti náhradných dielov sú eliminované.
Vozíky postavené použitím našej rady z ľahkých rúrkových komponentov, držiakov kolies a doplnkov prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach a môžu byť na zákazku postavený tak, aby vyhovovali širokej škále prostredí pre logistiku, manipuláciu a mobilné skladovanie. Sú tiež ideálne pre ochranu cenných či krehkých súčiastok, ktoré vyžadujú osobitnú starostlivosť pri manipulácii v pracovných oblastiach.
Naše aplikácie môžu byť zostavené do trvalých alebo dočasných stavieb, ktoré môžu byť prispôsobené, prekonfigurované a prestavanél ak sa to vyžaduje pre maximalizáciu efektivity vyvíjúceho sa skladovania a manipulačných aplikácií. Nové alebo dočasné vozíky môžu byť postavené rýchlo a môžu byť ľahko prispôsobené tak, aby spĺňali meniace sa požiadavky procesu. Komponenty môžu byť znovu použité pre nové aplikácie, čo znamená, že sa predĺži celková životnosť, pričom náklady na realizáciu a vlastníctvo sa znížujú.

Ponúkame kompletné poradenstvo a riadenie projektov. V prípade záujmu o prediskutovanie vašich požiadaviek prosím kontaktujte nás