Šetrite pracovným priestorom, stavajte vertikálne!

TOAST RACKS

Vertikálne skladovacie regály vo výrobe a distribúcii môžu byť cenným prínosom pri vytváraní ergonomických pracovných plôch. Vysoké objemy zásob môžu byť uložené efektívne, a to najmä v citlivých prostrediach, kde je dôležité, aby spĺňali prísne štandardy.

Vertikálne regály sú inovatívne skladovacie riešenie, prostredníctvom ktorého možno získať až 80% dostupnej podlahovej plochy v súčasnosti využívanej horizontálnymi skladmi.

 

pallet-rackTieto aplikácie sú tiež nazývané toastovými regálmi, pretože sa podobajú tradičnému spôsobu servírovania toastov a ich odovzdávaniu okolo stola.

Krehké a citlivé komponenty,sú najefektívnejšie skladované a transportované použitím na to určených ergonomických “toastových” vozíkov. Vertikálne skladovanie nielen zníži škody a odstráni nadbytočný skladovací priestor, ale s prídaním valčekovej dráhy na základni poskytuje zjednodušenie mobility a umožňuje prístup zamestnancov k výrobkom s minimálnym úsilím.

Toastové regály možno montovať a nakonfigurovaný tak, aby zodpovedali špecifickým požiadavkám pomocou širokej škály štandardných výmenných komponentov.

Aplikácie je možné upravovať veľmi rýchlo s použitím jednoduchých nástrojov s malou alebo žiadnou dodatočnou kapitálovou investíciou kedykoľvek, bez toho aby sa musel meniť layout, bez nutnosti sťahovania prípadne zásadných zmien.Toto z nich robí ideálne riešenie pre manipuláciu s predmetmi, kde sú adaptabilita, flexibilita a efektivita nevyhnutné pre podporu najlepších postupov a zlepšenie výkonu.

Kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť ušetriť priestor a zlepšiť vaše procesy s našimi apliikáciami štíhlej výroby.