TRILOGIQ expands operations across USA

USA

Špecialista na manipuláciu s materiálom TRILOGIQ rozširuje operačnú činnsoť v USA do Texasu a Georgie pričom rozširuje svoj dosah (od svojej hlavnej kancelárie v Michigane) cez Východné, Stredné a Južné štáty.

Spoločnosť TRILOGIQ podporuje spoločnosti tak, aby zvýšili produkciu, znížili množstvo odpadu a vytvorili lepšie pracovné prostredie. Pomáha im implementovať princípy “štíhlej výroby” – ako sú napríklad neustále zdokonaľovanie procesov – a dodáva modulárne riešenia, ktoré uvádzajú toto všetko dajú do praxe.

NICK TYLER CEO“Spoločnosť TRILOGIQ bola vždy synonymom perfekcionizmu v špecifických odvetviach ako je automobilový priemysel – medzi našich zákazníkov patria všetky renomované značky. Avšak skúsenosti, ktoré sme získali za posledných 30 rokov sú relevantné pre takmer akékoľvek výrobné prostredie – plus ďalšie sektory, ako je logistika, balenie, poštové služby a letecká technika MRO (údržba, opravy a prevádzka). Celosvetovo sme sa dostali do nových priemyselných odvetví – a doterajšie výsledky boli fantastické.”

Nick Tyler, CEO, skupiny TRILOGIQ

Nové operácie v USA riadi veľmi skúsený obchodný riaditeľ Brendan Tilson, ktorý sa nedávno presťahoval zo spoločnosti TRILOGIQ Austrália. Brendan bude dohliadať na činnosti v oblasti predaja, marketingu a rozvoja podnikania a spravovať starostlivosť o kľúčových zákazníkov.

S existujúcou centrálou USA (a výrobným zariadením) v Detroite a novými obchodnými a obchodnými kanceláriami v Texase a Georgii budú skúsenosti a špičkové modulárne systémy spoločnosti TRILOGIQ v dosahu zákazníkov z celých Spojených štátov.

Spojte sa s Nickom Tylerom, generálnym riaditeľom, skupiny TRILOGIQ [linkedin]

Spojte sa s riaditeľom predaja a marketingu Brendan Tilson, TRILOGIQ USA [linkedin]