TRILOGIQ sponzoruje projekt BLOODHOUND

BLOODHOUNDSSC_Front34_Oct2016._pic_credit_Flock_London

Projekt BLOODHOUND je globálnym inžinierskym dobrodružstvom, ktorý využíva rýchlostný rekord 1000 míľ za hodinu ako inšpiráciu pre budúce generácie, aby sa zabávali, skúmali a zapájali sa do výskumu, vedy, techniky, strojárstva a matematiky.

Spolupráca, otvorenosť, zdieľanie a práca na podpore vzdelávania na podporu budúcnosti sú jadrom etiky a hodnôt projektu Bloodhound, a tak inšpirujú nové generácie inžinierov, ktoré budú budovať high-tech technológie budúcnosti.

Projekt BLOODHOUND je treťou a najnovšou kapitolou príbehu tímu Thrust. Príbeh, ktorý dominuje stíhacím pretekom v oblasti pozemných rýchlostných rekordov odkedy Richard Noble dosiahol svetový rekord v roku 1983 s rýchlosťou  633,468 míľ za hodinu v jeho vozidle “Thrust2”.

Druhá kapitola sa začala písať v roku 1997, o 14 rokov neskôr. Ten istý britský tím “Thrust“ dosiahol obrovský inžiniersky úspech s britským pilotom leteckej spoločnosti Andy Greenom, ktorý jazdil v tryskovým motorom poháňanom trupe SSC, ktorý prekonal zvukovú bariéru pri rýchlosti 763.035 míľ za hodinu.
Tím dokázal prelomiť vlastný rýchlostný rekord!
V snahe prekonať tento rekord sa Andy Green a tím projektu BLOODHOUND zameriavajú na dosiahnutie rýchlosti 1000 míľ za hodinu v Hakskeen Pan, na severnom myse v Južnej Afrike počas jesene roku 2019.
Spoločnosť TRILOGIQ teší, že sa stane súčasťou projektu BLOODHOUND s namieru navrhnutými modulárnymi skladovacími, prepravnými a podpornými vozíkmi pre kritické a mimoriadne citlivé súčasti vozidla BLOODHOUND SSC.
BLOODHOUND SSC je dlhý 13,4 metra, má hmotnosťou 7,5 tony; jeho dva motory majú viac ako 135 000 konských síl. V dizajne a konštrukcii BLOODHOUND SSC je zainteresovaných viac ako 110 ľudí. Vzhľadom na zložitosť projektu je každá súčiastka vozidla považovaná za mimoriadne citlivú. Spoločnosť TRILOGIQ navrhla a vyrobila transportné a skladovacie systémy ktoré zabezpečia, že kritické časti BLOODHOUND SSC budú uložené, prepravované a udržiavané v bezpečných podmienkach ochránené pred vonkajšími vplyvmi.

Riešenia TRILOGIQ pre najrýchlejšie vozidlo na svete:
Riešenia TRILOGIQ pre najrýchlejšie vozidlo na svete:

Spoločnosť TRILOGIQ je tiež hrdá na to, že dodáva projektu BLOODHOUND vizuálny manažment, tabule a nástenky na inštalácie fotografií vo VIP zóne rovnako ako bezpečnostné a smerovacie kordóny pre chodcov počas verejnej akcie BLOODHOUND SSC.

bloodshoundbanner

Toto všetko sľubuje, že deň D bude fantastický s možnosťou stáť v prvom rade tejto jedinečnej udalosti tak, aby ste videli, počuli a cítili prekvapenie tesne nad povrchom 1,7 míľ dlhého letiska v Cornwall Newquay.

Štart celej akcie o 10:00 ráno miestneho času.

K dispozícii sú tri termíny, kedy sa viete zapojiť do tejto unikátnej a jedinečnej akcie; vrátane skupinových rozhovorov, predvádzania  vozidiel, vzdelávacích aktivít zameraných na rodinu a simulátorov jazdy.

 

Štvrtok 26. októbra – BLOODHOUND SSC – VIP deň

Sobota 28. októbra – BLOODHOUND SSC – verejný deň

Pondelok 30. októbra – BLOODHOUND SSC – Deň vzdelávania

Kúpou letenky nám pomôžete čiastočne financovať projekt a zúčastniť sa jedinečného momentu v histórii ľudstva. https://bloodhoundssc.yourticketbooking.com/events/bloodhound


 

Poznámky:

Bloodhound SSC je britské nadzvukové pozemné vozidlo aktuálne  vo vývoji.

Jeho cieľom je dosiahnuť alebo prekročiť rýchlosť 1 000 míľ za hodinu (1 609 km / h), čím sa dosiahne nový rýchlostný svetový rekord.  Vozidlo v tvare ceruzky poháňané prúdovým  a raketovým motorom je navrhnuté tak, aby dosiahlo rýchlosť 1 650 míľ za hodinu (1 690 km / h). Vozidlo bude poháňaný ako prúdovým motorom, ako aj raketou, ktoré spoločne produkujú viac ako 135 000 konských síl: čo je viac ako šesťnásobok výkonu všetkých vozidiel Formule 1 na štarte ktorejkoľvek veľkej ceny seriálu FIA. Úsilie viac ako 110 ľudí bolo počas posledného obdobia investovaných do návrhu, vybudovania a výroby BLOODHOUND SSC.

Sledujte BLOODHOUND na Facebooku: https://www.facebook.com/BLOODHOUNDSSC/ Sledujte https://twitter.com/BLOODHOUND_SSC a odošlite svoju podporu na @BLOODHOUND_SSC