Veľká Británia predstavuje stránku GRAPHIT.com a uvádza nové logo

Veľká Británia predstavuje stránku GRAPHIT.com a uvádza nové logo

Eric Courtin, predseda správnej rady a výkonný riaditeľ Nick Tyler, privítali hostí spoločnosti Tube and Bracket (TRILOGIQ UK), na dvojdňovom evente.

visitors-meet18 globalných pobočiek firmy Trilogiq sa stali obchodnými partnermi, zamestancov spojeného kráľovstva a boli svedkami veľkého odhalenia.

Hlavný programom prvého dňa 10. októbra 2017 ,ktorý spustil Eric Courtin predseda správnej rady,bola konfigurácia digitálnych riešení (aplikácia). Tá sa rozvíjala už od novembra 2016.
Táto aplikácia je kľúčová pre vytvorenie novej webovej stránky.
Tá umožňuje zákazníkom nakonfigurovať si vlastné riešenia produktov firmy TRILOGIQ a zakúpiť ich online. Zákazníkom umožňuje vybrať si zo širokej rady “štandardizovaných” riešení, variabilne nastaviť rôzne možnosti a objednať požadované špecifikácie.
Závislosť ceny je práve povolená s aktivovaním “Buy Online”, ktoré sa má v blízkej budúcnosti sledovať, keď sa podrobnosti o objednávke, vrátane kusovníka, odošlú priamo z webovej stránky najbližšej pobočke zákazníka a zostavia sa a dodajú.

Aplikácia síce nenahradí náš kvalifikovaný tím Trilogiq Slovakia, ale umožní zákazníkom veľmi rýchlo kúpiť jednoduché riešenia. Vždy vám bude k dispozícií náš tím, môžete diskutovať o vašich projektoch a špeciálnych potrebách, či konštrukčných riešeniach. Po vzájomnej dohode je možné stretnutie,ktoré vyžaduje aj riešenie na mieru, našich zákazníkov z priemyselného odvetvia.
Myslíme si, že táto nová aplikácia bude našimi zákazníkmi obľúbená, prehľadná a ľahko použiteľná. Bola testovaná našou užívateľskou skupinou, ktorá jej dala veľký palec hore!

app-testing

Vyskúšajte ako prvý, náš nový konfigurátor pred oficiálnym spustením na www.graphit.com

Zatiaľ je k dispozícií iba počítačová verzia stránky, cez webový prehliadač chrome. Aplikácia je príliš zložitá na to, aby bola plnohodnotne využitá na menších obrazovkách. Naše produkty si môžete zakúpiť aj skôr ako sa aktivuje funcia “Kúpiť”, akonáhle si vytvoríte dokonalé riešenie a vytvoríte cenovú ponuku. Stačí iba poslať mailom odkaz najbližšej pokočke firmy TRILOGIQ.

Skúste našu novú aplikáciu a pošlite nám spätnú väzbu na: help@graphit.com