Výhody SST ocele v citlivom prostredí

hygene-trolley3
Zásobujúci vozík so vzduchotesnou súpravou na hlboké čistenie lekárskych operačných sál.

Aplikácie, ktoré sú určené do cistivého prostredia, kde sa napríklad pripravuje jedlo poprípade vykonáva zdravotná starostlivosť, musia byť odolné voči korózií a ľahko čistiteľné.

Nerezová oceľ musí byť antikorózna, podiehať kontrole proti infekcií a spĺňať hygienické požiadavky.

MEDTeck+6
Zdravotnícky vozík určený hlavne do operačných sál a iných oddelení.

Oceľové komponenty sú charakteristické svojou pevnosťou, odolnosťou a možnosťou reciklácie. Preto sú ideálnym riešením pre konfiguráciu alebo prispôsobenie s minimálnym narušením aplikácie. Častokrát je práve oceľ voľbou číslo jedna, na základe jej benefitou.
Vačšina prostredí kde sa dbá na hygienu v prostedí ako sú kuchyne či už reštauračné alebo nemocnične, pozostáva väčšina aplikácií z oceľových zariadení, nakoľko sú odolné aj voči ohňu a bezpečnejšie sa na nich pripravujú jedlá. Oceľ zabezpečuje ochranu proti škvrnám a korózií, môže sa čistiť bez používania silnejších čistiacich prostriedkov. Ľahko sa udržiava a je neporézna. Všetky tieto vlastnosti z nej robia bezpečnú voľbu do citlivého prostredia, ktoré potrebuje zabrániť rastu baktérií a vírusov.
Nerezová oceľ je nehrdzavejúca, odolná voči rozštiepeniu a baktériam. Dokáže absorbovať vlhkosť a je dostatočne odolná voči nárazom. Povrchové škrabance sa dajú ľahko odstrániť pomocou mäkkej tkaniny a za pomoci špecialnych čistiacich prostriedkov s prímesou kovových čiastočiek. Toto všetko sú dôvody, prečo si nemocnice a zdravotnícke zariadenia vybrali nehrdzavejúcu oceľ pre vozíky a zariadenia im podobné. Všetky riešenia z našej nerezovej ocele sa nebudú deformovať ani pri extremnych teplotách alebo vlhkosti. Aplikácie, ktoré by neboli odolné by mohli prepúštať vzduch a kvapaliny, čo je v tomto prostredí neprípustné.

Kontaktujte nás a získajte viac informácií o nehrdzavejúcej oceli a našich službách. Naši kvalifikovaní pracovníci vám pomôžu nájsť to správne riešenie pre vaše potreby a požiadavky.