Zaujíma vás okamžité zlepšenie vášho pracovného toku?

kanban-racking825

 

Rastúce výrobné nároky spôsobujú zvýšený tlak na výrobnej linke?

 

Ak je potrebné poskytnúť ďalšie diely k výrobnej linke, stretávate sa so zvýšenými nárokmi na otázky bezpečnosti a logistiky, ťažšiu manipuláciu, a častejšie zvýšené zaťaženie. Regály typu Kanban poskytujú extrémne presné dodanie “First in First out (FIFO) linky, presne v miestach kedy a kde sú potrebné.
Implementácia regálov systému Kanban vám poskytujú výhodu, pretože sú vysoko citlivé na procesy štíhlej výroby s efektívnymi dodávkami komponentov a presných skladových zásob.
Prázdne alebo preplnené zásobníky sa stávajú minulosťou, zatiaľ čo pracovné oblasti dokážete udržať čisté a s bezchybným poriadkom a ľahkou údržbou, čím sa markantne zvyšuje produktivita. Objemné line-side balenia sú eliminované, čo znamená menšie množstvo obalov a nižšiu hmotnosť. Toto umožňuje prepravovať položky, ktoré majú byť uchovávané v obehu pri čo najnižších nákladoch a eliminuje potrebu vysokozdvižných vozíkov vo frekventovaných miestach.
Na prekonanie problému so sťahovaním ťažkých binov, zavádzame dodanie line-side systému. Tým sa eliminuje potreba ručnej manipulácii s maximálne naplnenými zásobníkmi, čo znížuje potenciálne zdravotné a bezpečnostné riziká.
Zásobovanie popri linke poskytuje okamžité zlepšenie efektivity vašej práce, udržuje prácu v rámci limitov a ergonómie obsluhy. To znižuje náklady a zvyšuje efektivitu výrobných procesov a riadenie zásob a podporuje just-in-time rotáciu zásob a doplňovania.

2/3 zásobovania systému binmi bude manažovať riadenie skladu a úplne eliminuje nutnosť ručného sťahovanie a manipuláciu. Komponenty môžu byť dodané pomocou dopravníka priamo do miesta použitia a ľahko je možné ich ľahko dopĺňať pre potreby výroby. Úrovne regálov sú upravené tak, aby sklon poskytoval priamy výhľad na dopravované komponenty, zatiaľ čo obsah zostáva ľahko prístupný.

Riešenia sú navrhnuté pre riadenie a dodávky dielov zo skladu na miesta použitia priamo pri výrobných linkách. Mobilné jednotky môžu poskytnúť ďalšie pripojenie v celom procese montáže čo umožňuje zflexibilnenie pracovného priestoru. Keď je jeden obal odstránený ďalší obal nahrádza jeho miesto a prázdny obal sa pohybuje pozdĺž regálu na doplnenie. Tento prebiehajúci proces zabezpečuje, aby mali vždy prístup k skladu a v správnej pozícii.
Naše modulárne riešenia poskytujú možnosť vykonávať rýchle a jednoduché zmeny vo vašom výrobnom procese. Môžete optimalizovať aplikácie pre špecifické procesy používané v celom závode a v skladovaní, prípadne v pohybe konštrukčných prvkov pozdĺž výrobnej linky.

Dodávame celý rad modulárnych systémov, ktoré môžu byť zostavené do rôznych riešení, vrátane skladovanie formou prispôsobivého skladovania, tlačené vozíky, vozíky a ergonomických pracovných staníc pre použitie v systéme Kanban a FiFo skladového hospodárstva. Tie môžu byť modifikované alebo sa rýchlo a ľahko prekonfigurovať pre splnenie procesných zmien.

Kontaktujte nás, ak máte záujem sa dozvedieť viac o našom kompletnom sortimente, poradenstve, riadení projektov, konštrukcii, výrobe a dodávkach komponentov a služieb.