Slide

Obchod

V prípade priameho predaja a prevádzkovateľov e-business, ponúkame riešenia, ktoré poskytujú toľko potrebnú ľahkosť a jednoduchú manipuláciu v prípade, keď príde k príprave objednávky. Modularita tiež pomáha vyrovnať sa s meniacim objemom objednávok a schopnostou rozobrať, ukladať a prestavovať aplikácie ako reakciu na sezónne trendy.
Náš systém bol pôvodne vyvinutý pre podporu štíhlej výroby a bunkové skladovanie, primárne využitie našich modulárnych systémov je vytvoriť vysoko efektívne, ergonomické a prispôsobivé prostredie pre prezentáciu, ukladanie a manipuláciu s predmetmi v sklade a showroomoch.
Aplikácie môžu byť optimalizované pre konkrétny tvar a veľkosť jednotlivých položiek, pre manipuláciu s nimi a konkrétne miesta na ich jednoduché skladovanie. Môžu byť prispôsobované tak často, ako je to potrebné pre udržanie efektívnosti a kontinuálne zlepšenia. Tieto výhody zabezpečujú, že modulárne systémy sú v dnešnej dobe široko používané v maloobchodnej sfére, vizuálnom manažmente a v rámci výstav a veľtrhov.

Kontaktujte s nás BROŽÚRY NA STIAHNUTIE

Súvisiace články

thumb image

Vývoj vizuálneho manažmentu

Vizuálny Manažment sa vyvíja, aby poskytoval komunikáciu prostredníctvom vizuálnych reprezentácií namiesto písaných pokynov, čo umožňuje rýchle rozpoznanie, vstrebávanie a spracovanie informácií. 80% informácií, ktoré dostávame, sú dodávané prostredníctvom nášho pohľadu. Približujeme sa k ilustrácii a zdieľaniu našich myšlienok, myšlienok a emócií. Spoločnosť Sunna Design, inovatívna spoločnosť špecializujúca sa na inteligentné slnečné osvetlenie v uliciach (pozri … Continued