Služby

Zlepšovanie procesov

Ponúkame celé spektrum služieb pre priemysel – od návrhu riešení štíhlej výroby po ich implementáciu do praxe v zmysle princípov Kaizen.
Zabezpečujeme kompletnú logistickú podporu v rámci Slovenskej republiky vrátane služieb tímu Hoshin, pričom samozrejmosťou je celosvetová podpora cez partnerov TRILOGIQ.


Návrh, stavba a inštalácia aplikácií

Navštívime plochu umiestnenia aplikácie, zvážime postupnosti a procesy, funkčné požiadavky a očakávania prípadne rozpočet a následne navrhneme zariadenie presne na mieru. Kompletné riešenia zvyčajne dodávame na miesto určenia pripravené na používanie. Aplikácie väčšieho rozsahu z pochopiteľných dôvodov často vyžadujú montáž na mieste prípadne finálne úpravy, ktoré vykoná náš školený personál.


KOnštrukčné riešenia a svojpomocná stavba

Dizajn na mieru, pripravené a dodané komponenty a aplikáciu si môžete postaviť vo vlastnej réžii.
Navštívime plochu umiestnenia aplikácie, získame potrebné podklady ako sú technické a technologické očakávania na základe ktorých navrhneme aplikáciu na mieru. Komponenty potrebné na stavbu Vám doručíme ako kit a Vaši montážnici na základe našich technických podkladov zmontujú zariadenie na mieste.


Dodávky komponentov

Projektový inžinieri oboznámení so sytémemi GRAPHIT a LeanTek majú možnosť objednávať jednotlivé doplnkové komponenty na rozšírenie prípadne rekonfiguráciu existujúcich zariadení.


Projektový management

Sme schopní zabezpečiť náš špeciálny tím pre spravovanie Vášho produktu od jeho vstupu až po opustenie výrobného či logistického procesu.
Naše bohaté skúsenosti zo zavádzania štíhlych modulárnych riešení – od obrovských multi-site riešení cez menšie ad-hoc projekty alebo akcie Hoshin Teamu – toto v praxi znamená, že si môžete byť istí, že Vaše riešenie bude vyriešené načas a v súlades výškou rozpočtu.


Hoshin Team

Naše Hoshin Teamy dokážu veľmi rýchlo postaviť nové alebo rekonfigurovať pôvodné aplikácie i vtých najnáročnejších podmienkach. Naše dôkladné znalosti výrobných procesov (a logistická podpora svetovej úrovne ) nás robí rýchlymi, flexibilnými a efektívnymi pre minimálne narušenie chodu Vašich výrobných procesov.


Pre outdoorové eventy

Sme schopní zabezpečiť kompletné služby na mieste konania veľkých akcií ako bol napríklad Londýnsky Maratón.

Kliknite sem pre viac informácií o akciách a outdoorovom vybavení.

Kontaktujte s nás BROŽÚRY NA STIAHNUTIE